1SMC100CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC100CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983559
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 100V 128V 162V 5uA 9.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS