1.5SMC30A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC30A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983543
Package
SMC
Description
1.5kW 25.6V 30V 36A@10/1000us 41.4V 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS