381EL331M200J012
MFR.Part #
381EL331M200J012
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@20kHz 10mm 200V 25mm 25mm 330uF 540mΩ@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS