381LQ271M400H052
MFR.Part #
381LQ271M400H052
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 400V 52mm 675mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS