AFC227M16G24B-F
MFR.Part #
AFC227M16G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@120Hz 10.2mm 1000hrs@105℃ 10mm 16V 220uF 670mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS