381LQ122M160J042
MFR.Part #
381LQ122M160J042
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 166mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 3.22A@20kHz 42mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS