380LQ820M450H012
MFR.Part #
380LQ820M450H012
Description
-25℃~+85℃ 1.16A@20kHz 10mm 2.426Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 450V 82uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS