1.5SMC100CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC100CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1982613
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 100V 11A@10/1000us 137V 5uA 85.5V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS