AFC336M25D16B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFC336M25D16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 140mA@100kHz 25V 33uF 5.4mm 6.3mm 7Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS