SPA560M06B
MFR.Part #
SPA560M06B
Description
-40℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 3A@100kHz 56uF 6.3V 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS