381LQ153M035K032
MFR.Part #
381LQ153M035K032
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 30mm 33mΩ@120Hz 35V 37mm 4.49A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS