ESRD121M02XR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ESRD121M02XR
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 120uF 15mΩ 2.7A@100kHz 2V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS