AVEK227M35G24T-F
MFR.Part #
AVEK227M35G24T-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 220uF 35V 453.6mA@10kHz 5000hrs@105℃ 6.96Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS