AHA227M16X16B-F
MFR.Part #
AHA227M16X16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 16V 178.5mA@10kHz 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS