SFR16S0001304FR500
MFR.Part #
SFR16S0001304FR500
JLCPCB Part #
C19432847
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS