AVS227M16X16B-F
MFR.Part #
AVS227M16X16B-F
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 220uF 255mA@10kHz 6.3mm 7.9mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS