AVEK336M06C12T-F
MFR.Part #
AVEK336M06C12T-F
Description
-55℃~+105℃ 16.1Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 37.5mA@10kHz 5mm 6.3V 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS