380LQ333M035K052
MFR.Part #
380LQ333M035K052
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 33000uF 35V 52mm 8.22A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS