381LX393M010K042
MFR.Part #
381LX393M010K042
JLCPCB Part #
C19429406
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 39000uF 4.3A@20kHz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS