P6SMB100A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
P6SMB100A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1980206
Package
SMB
Description
100V 137V 4.4A 5uA 600W@10/1000us 85.5V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS