AVS474M50B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVS474M50B12T-F
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 424Ω@120Hz 470nF 4mm 5.4mm 50V 8.5mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS