380LX122M200A032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX122M200A032
JLCPCB Part #
C19428285
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 200V 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 4.9A@20kHz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS