AVS337M16G24B-F
MFR.Part #
AVS337M16G24B-F
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 10mm 16V 1Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 330uF 646mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS