MC18FA271F-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC18FA271F-F
Description
-55℃~+125℃ 100V 270pF 2mm 4.5mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS