381EL471M200J032
MFR.Part #
381EL471M200J032
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@20kHz 10mm 200V 25mm 35mm 380mΩ@120Hz 470uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS