380LX153M050A042
MFR.Part #
380LX153M050A042
JLCPCB Part #
C19424645
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 27mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 40mm 50V 7.4A@20kHz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS