RP164PJ1R3CS
MFR.Part #
RP164PJ1R3CS
JLCPCB Part #
C19423398
Description
1.3Ω 4 62.5mW 8 ±300ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS