380LX151M400H042
MFR.Part #
380LX151M400H042
JLCPCB Part #
C19422147
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.1Ω 10mm 150uF 22mm 3000hrs@85℃ 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS