381EL152M200A052
MFR.Part #
381EL152M200A052
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ@120Hz 1500uF 200V 3.5A@20kHz 35mm 50mm 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS