381LQ681M200J022
MFR.Part #
381LQ681M200J022
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.45A@20kHz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 293mΩ@120Hz 32mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS