381EL680M450H042
MFR.Part #
381EL680M450H042
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.17Ω@120Hz 22mm 40mm 450V 68uF 7000hrs@105℃ 740mA@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS