AHD227M10F24B
MFR.Part #
AHD227M10F24B
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 10V 158.1mA@10kHz 2.3Ω@120Hz 220uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD