AHA476M25E16B-F
MFR.Part #
AHA476M25E16B-F
Description
-55℃~+105℃ 154.7mA@10kHz 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5.6Ω@120Hz 6.2mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS