DE2E3SA222MJ3BY02F
MFR.Part #
DE2E3SA222MJ3BY02F
JLCPCB Part #
C19410214
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V、440V X1、Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS