381LQ821M250A022
MFR.Part #
381LQ821M250A022
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8A@20kHz 2000hrs@105℃ 202mΩ@120Hz 250V 32mm 35mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS