AVEK476M25F24T-F
MFR.Part #
AVEK476M25F24T-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 249.2mA@10kHz 25V 47uF 5.6Ω@120Hz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS