381LQ393M025K052
MFR.Part #
381LQ393M025K052
Description
-40℃~+105℃ 10mm 17mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 30mm 39000uF 52mm 6.67A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS