380LQ471M400J052
MFR.Part #
380LQ471M400J052
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.35A@20kHz 400V 423mΩ@120Hz 470uF 52mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS