380LX103M035J042
MFR.Part #
380LX103M035J042
JLCPCB Part #
C19393174
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 40mm 5.1A@20kHz 50mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS