380LX331M250H032
MFR.Part #
380LX331M250H032
JLCPCB Part #
C19392915
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 250V 3000hrs@85℃ 330uF 35mm 550mΩ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS