380LQ122M200J042
MFR.Part #
380LQ122M200J042
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 25mm 4.9A@20kHz 42mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS