RN104PJ300CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RN104PJ300CS
Description
30Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS