335AVD050MCR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
335AVD050MCR
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.3uF 30mA@100kHz 4mm 5.5mm 50V 60.29Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS