381LX181M450A032
MFR.Part #
381LX181M450A032
JLCPCB Part #
C19388378
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@20kHz 1.474Ω@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS