381LX392M050H042
MFR.Part #
381LX392M050H042
JLCPCB Part #
C19387675
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.5A@20kHz 22mm 3000hrs@105℃ 3900uF 40mm 50V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS