741X043101J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
741X043101J
JLCPCB Part #
C19387346
Package
0402
Description
100Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402 Resistor Networks, Arrays