ESRD680M08R
MFR.Part #
ESRD680M08R
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15mΩ 2.8mm 3A@100kHz 68uF 8V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS