SPA820M04B
MFR.Part #
SPA820M04B
Description
-40℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 3A@100kHz 4V 82uF 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS