381LX471M160H032
MFR.Part #
381LX471M160H032
JLCPCB Part #
C19385296
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 22mm 2A@20kHz 3000hrs@105℃ 35mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS