HVR3700001805JR500
MFR.Part #
HVR3700001805JR500
JLCPCB Part #
C19383868
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS